REFERENCE LEADERS

Vila Steinebrunn

Rodinná vila v Dolním Rakousku reaguje na svažitý terén a orientaci pozemku ke světovým stranám. Objekt je z jedné strany kompletně zapuštěný do terénu, který plynule navazuje na zelenou střechu. V 1PP je navržena garáž, technické zázemí, wellness, fyzioterapie a byt 2+kk. V nadzemním podlaží se nachází velkorysý byt o dispozici 4+kk. Velké prosklené plochy poskytují krásný výhled do okolí.

Haly pro prodej a meziskladování zemědělských produktů

Jedná se o novostavbu 19 multifunkčních jednotek, určených pro prodej a meziskladování zemědělských produktů i zařízení a souvisejícího zboží. Jednotky jsou umístěny do dvou stavebních objektů. Součástí záměru jsou veškeré související stavby a inženýrské objekty.

Rezidence Lovčice

Navrhli jsme optimalizaci záměru novostavby BD o šesti bytových jednotkách, která již má vydané územní rozhodnutí. V intencích vydaného rozhodnutí se nám podařilo zmenšit podíl komunikačních prostorů v domě, zjednodušit trasy TZB s eliminováním některých šachet a v neposlední řadě vylepšit architektonickou kvalitu díla.

Soubor 12 rodinných domů (6 dvojdomů) Skalka

Soubor 12 rodinných domů (6 dvojdomů) nabízející klidné bydlení v nově vybudované rozvojové lokalitě. Dva vzájemně otočené a prolínající se kvádry poskytují prostor pro kryté parkování při zachování stavební čáry a zároveň vytvářejí odcloněnou zahradu s krytým venkovním posezením.

Skladovací hala

Skladovací hala, ve které budou skladovány hliníkové profily o délce až 12,5 m. Vykládka a nakládka bude probíhat zboku nákladního automobilu a bude pro ni možné využít i mostový jeřáb. Dvoupodlažní administrativní vestavek je doplněn o jednopodlažní vestavbu v hale, ve které budou probíhat manuální práce osobami se zdravotním omezením. 

Bytový dům Rajhrad

Rodinné domy Hamiltony

Rodinný dům Olešnice

Rodinný dům Jezeřany

Bytový dům Chrlice

Rodinný dům Věžnice

Bytový dům Rajhrad

Rodinný dům Tuřany

Rodinný dům se stájemi Polná - architektonickou studii zpracoval kubarchitekt

Půdní nástavba Brno Tuřany

Skautská klubovna Brno-Tuřany

FRULI cafeteria

Pavlačový polyfunkční objekt Brno